KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13163061
nr 1316 3061
Bengt Elde
(1939-2015), Sverige
Blandteknik, Signerad, 20x13 cm
Bengt Elde, svensk målare född 1939, död 2015.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 30 mars 2020
kl 18:18:22
22/3 23:06:33
700 kr
30/3 17:17:11